Tellimise tingimused

Antud dokument määratleb internetipoe lilleari.eu külastaja ehk Ostja ja selle haldaja Oü Naftaal ehk Müüja vahel e-poest kaupade ostmisel tekkivaid õigussuhteid. E-poest tellimust vormistades ning maksmist sooritades kinnitab Ostja, et ta on tellimuse tingimustega tutvunud ja on nendega nõus.
Tootevalik ja hinnad
Ostja saab internetipoes toodetega tutvuda lugedes toodete lühikirjeldusi ja vaadates illustratiivseid pilte. Kui Ostjal on vaja toote kohta enne tellimisotsuse langetamist täpsustavat informatsiooni siis on Ostjal võimalus helistada e-poe kontakttelefonil antud kellaaegadel.
Kõik internetipoes esitletavad hinnad on toodud Eurodes ja need sisaldavad käibemaksu 20%.
Müüja jätab endale õiguse neid tingimusi ja oma toodete hindasid muuta ühepoolselt. Hinnakujunduse muudatused jõustuvad hetkest, mil teave esitatakse lehel lilleari.eu.
Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.
Kauba kohaletoimetamine e-poest tellides
Tellimusi viime kohale Tallinna piires ja Tallinna lähiümbruses (Tallinna piirist maksimaalselt 10 km).
Kui soovite kullerteenust mujale, võtke ühendust telefonil 6 525 800.
Üle 35 eurosed tellimused viime Tallinna piires tööpäeviti kohale TASUTA
Kui soovite lillede saabumist täpsel kellaajal, võtke meiega ühendust. Tavakuller viib tellimused kohale 3h jooksul. Märkida võib kättetoimetamise kellaaja, võimalusel võtame seda arvesse.
Kui soovite oma tellimusele ise poodi järele tulla, valige tellimust vormistades kättetoimetamise piirkonna seadeks „Tulen ise järele“. Sel juhul arvestatakse teie kullerteenuse tasuks 0 Eurot.

Kuller töötab E-R 9.00-18.00, L 9.00-15.00.
Kui soovite kimbu kohaletoimetamist varasemal või hilisemal kellaajal, helistage telefonil 6 525 800 või saatke e-mail info@lilleari.eu
Tellimuse vormistamine ja tasumine
Kui Ostja on kindel, et toode talle sobib, siis saab Ostja toote lisada ostukorvi ning vormistada tellimuse klikkides lingile „Esita tellimus”. Kui soovite koos lilledega saata tervitusi, õnnitlusi või muid soove, siis lisage ostukorvis “kaardi/leinalindi tekst” väljal soovitud read.
Loeme tellimuse anonüümseks kui Te ei lisa midagi väljale „kaardi/leinalindi tekst“.
Kulleriga saadetud tellimuse hinnas sisaldub kaart, kuhu märgitakse saatja soovitud andmed (õnnitlus, tervitus või mõni muu soov ning saatja nimi, mille saate samuti lisada „lisainfo“ väljale.
Ostukorvis tuleb täita kõik tärniga väljad.
Kui Ostja täidab tellimisvormi, saadetakse talle automaatselt tellimusvormil määratud e-maili aadressile tellimusekinnitus /arve või suunatakse edasi tasuma vastavalt Ostja poolt valitud eelistusele.
Ostja saab internetipoes tellimuse eest tasuda:
• Pangaülekandega
• SEB panga pangalingi vahendusel
• Swedpanga pangalingi vahendusel
Ostja vormistatud tellimus loetakse pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole ja Müüja on asunud tellimust täitma.
Tellimuse täitmine
Suurematel tähtpäevadel (sõbra-, naiste- ja emadepäev) täidetakse kõik tellimused päeva jooksul. Tellimusi ei täideta riiklikel pühadel.
Lilled on hooajaline toode ja kõiki lilli/värvitoone ei pruugi alati saada olla, mistõttu jätab Oü Naftaal endale õiguse vajadusel ja summa piires materjale asendada. Suuremate asenduste korral võtame Saatjaga telefoni või e-maili teel ühendust, et asendus kokku leppida.
Saajaga võetakse alati eelnevalt telefoni teel ühendust, et kokku leppida kõigile osapooltele sobiv saadetise üleandmise aeg ja koht. Kui meil ei õnnestu Saajaga ühendust võtta, võtame Saatjaga e-maili või telefoni teel ühendust.
Saadetise annab üle kullerteenuse pakkuja, mitte florist.
Tellimuse tühistamise soovi korral palume seda teha 1 tööpäev enne tellimuse täitmise kuupäeva või eraldi kokkuleppel meie klienditeenindusega (info@lilleari.eu või telefonil 6 525 800)
Kui saadetis ei jõua adressaadini saatja antud info puudulikuse tõttu, vastutab saadetise eest saatja.
Tellimuse tühistamine
Kliendi tellitud kauba puudumisel ja asenduskauba mittesobivuse korral tühistab Kaupmees tellimuse. Tellimust võib tühistada nii osaliselt, kui täielikult. Tühistatud tellimusest informeeritakse koheselt klienti. Osalise tühistamise korral võib Kaupmees küsida Kliendi soove ülejäänud tellimusega ümber käimiseks – kas lähetada või samuti tühistada.
Tellimuse tühistamisel tagastatakse kliendile tasutud summa niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul.
Kaupmehel on õigus vajadusel tellimusest loobuda tagastades ostjale kogu tasutud summa.
Toodete tagastamine
Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastatavate toodete alla kuuluvad joogid, maiustused ja kaardid. Lilled kuuluvad kiiresti rikneva kauba hulka ning nende tagastamise võimalus puudub.
Kauba tagastamiseks tuleb saata sooviavaldus e-posti aadressile info@lilleari.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt. vale või defektiga asi).
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Pretensioonide esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel .
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@lilleari.eu või helistada telefonil: +372 6 525 800.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
Privaatsus
OÜ Naftaal veebipoe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku OÜ Naftaal-le enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.
OÜ Naftaal-le teatavaks saanud isikuandmeid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks.
Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. OÜ Naftaal kohustub mitte edastama isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.
Võid olla kindel, et meie ostukeskkond on turvaline ning me ei edasta Sinu andmeid kolmandatele isikutele.
Tingimuste muutmine
OÜ Naftaal-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.
Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.lilleari.eu. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse OÜ Naftaal-i ja Ostja vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.